ONEMLI NOT IMPORTANT NOTE

(English from Turkish just below.)

TÜRKÇE 

Kitapları temin edeceklere önemli bir bilgi

Eğer bu kitabı veya diğer kitapları temin ederseniz,hayal kırıklığına uğramamanız için size şunu söylemek istiyorum..

1) Bu kitap çalışmaları kişisel yayıncılık (self publishing) türü büyük boy ,parlak kapak cinsinden bir kitaplardır..Kitabların içeriğinin nasıl bir şey olduğunu göz atmak istiyorsanız,kitabın AMAZON'daki adresine gidin..

Burada SOL taraftaki büyük resme tıklayın.Karşınıza kitabın ÖN İZLEME sayfası çıkacaktır.Bu ön izlemede elinize geçecek olan kitabın nasıl bir yapıya sahip olduğunu kısaca gösterecektir.Buna kısaca göz atın..Daha çok sayfaya göz atmak istiyorsanız,sanmıyor isem AMAZON sitesine üye olmanız gerekecektir..

2) Kitaplar,tamamen benim tasarımlarımla dolu bir çalışmamdır..Yani basit,sıradan gibi görülebilir..Bunları anlatıyorum çünkü,sonradan hayal kırıklığına uğramanızı istemiyorum..Böyle bir şey olursa inanın çok üzülürüm.Kendimi (başkalarını kandıran biri) gibi görmeye başlamış olurum,:))

3) Kitapları alma zorunluluğunuz yoktur..Çünkü benim kitaplarım yurt dışı kaynaklı,sipariş üzerine veriliyor ve çok pahalıdır..Yani öyle raflarda satılan kitaplardan değil ve onlar gibi kaliteli olamayabilir..Aldığınız zaman hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz..O nedenle ben "bunları yaşamamanız için" burada sizi bilgilendirmek istedim..

4) Eğer alacaksanız o zaman kitapların ingilizcesini almamaya özen gösterin lütfen.Çünkü çok berbat bir çevirisi var..Ben ingilizcesini sadece yabancılar için yayınlamıştım..

Dediğim gibi hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama alsanızda almasanızda bunun hiç önemi yok..Ben satılmıyor diye üzülmüyorum aksine geride bırakabileceğim bir eser olduğu için çok mutluyum..Tekrardan ilginiz için çok teşekkür ederim..

Yine de kitapları temin ederseniz buna da çok mutlu olurum.Ve bu çalışmalarımın size ve ailenize yararlı olmasını da temenni ederim..Teşekkür ederim..Saygılarımla..E.Y.

ENGLİSH

Who will provide important information to books:

If you purchase this book or other books, I want you to say that you will not be disappointed.

1) This book is a personal publishing activities (self-publishing) type large size, they are bright in terms of a book cover. If you want to browse the contents of the book is how one thing, go to the address book in the amazon ..

Click on the LEFT side of the big picture here. PREVIEW page book will come out against you. This book in your hand, which will be a preview of how the structure will show shortly. A brief look at it. If you want to browse more pages, you will need to subscribe to the Amazon site can not think ..

2) Books, I'm completely filled with my design work. So simple, seen as ordinary. I tell them, because I do not want you to be disappointed later. If that happens, I am very sorry to believe. Myself (one who tricked the others) I would like to see started. :))

3) You do not have to take books. Because my books are sourced from abroad, they are ordered and very expensive. So it is not the books that are sold on the shelves and it may not be as good as them. When you receive it you can be disappointed. That's why I wanted to let you know about "for those of you living here".

4) If you will, then please take care not to take the English of the books. Because there is a terrible dialect. I published English only for strangers.

You may be disappointed as I said, but there is no such thing in your life. I do not feel sorry for not being sold, but I am very happy that it is a work that I can leave behind. Thank you again for your interest ..

Still, if you provide the books, you are very happy. And I wish that these studies are useful to you and your family. Thank you. Best regards.. E. Y.

ÖRNEK - SAMPLE


Kitaplar - Books
----------------------
Senin Dogum Gunun Nedir?(Türkçe)
What İs Your Birthday? (İngiizce)
Ve Tanrı Gücü Yarattı (Türkçe)
And God Created The Power (İngilizce)
Zeka Oyunlari : Gun Bulma Oyunu  (Türkçe)

Yayıncı: Yazar Ertuğrul Yıldırım tarafından yayınlanmıştır; Copright 2017

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUM UYARISI : Yorumlara link ve telefon numarası bırakmak ve küfür,hakaret vb gibi suç unsuru olabilecek yazılar yazmak yasaktır..Tespit edilirse yayınlanmaz..