Ve Tanrı Gücü Yarattı

Tanrı insanı yarattı. "Ve her şey Tanrının Adem'e ruhundan üflemesi ile başladı.."

Ve Tanri Gucu Yaratti

Authored by Ertugrul Yıldırım

   Bu kitap,sizi "supermen" gibi "havaya ucmanizi" yada "orumcek adam" gibi havadan havaya sicramanizi garanti etmiyor. Yada "parapsikoloji" guclerinizi kullanarak,kiliktan kiliga gecmenizi veya arabalari,esyalari havalara ucurmanizi da garanti etmiyor.

   Ancak bu kitap,sizlere "bu gucler ile ilgili",cok onemli bir bilgiyi veriyor. ("Her insanda,doga ustu bir guc vardir. " ) tezini,bilimsel olarak okuyucularina kanitlamayi sunuyor. Bu tez,gunumuzde daha yeni yeni ortaya cikmaya basladi. Ancak bu, "millattan onceki" devirlerde bir yasam bicimi idi.

   Bazi insanlar,bu doga ustu guclerini kullanabiliyordu. Bu insanlar,yari tanrisal bir gucun ,"kendilerinde de oldugunun" farkina varmislardi. Bunlar,Zeus ve Poseidon gibi "yari tanrisal" bir guce sahip kisilerdi. Sonra bunlar cok buyuk bir cezaya ugradi. Yok oldular. Ama bu "yari tanrisal guc" yok olmadi. Bu guc halen bile "insanoglunda" var ve devam ediyor.

   Iste bu kitap, "yari tanrisal gucun" ne oldugunu ve bu gucun ,"matematiksel formuller" ile "ne oranda" oldugunu ,yaklasik olarak sizlere aciklamaya calisacaktir. Ve daha pekcok bilgiyide bu kitapta bulabilirsiniz. Tesekkurler. E.Y.

  Önemli Uyari: Bu kitabin icindeki resimler uzerindeki yazilar ingilizcedir.

  NOT : Aslında bu kitabı en iyi tanıtan "X-Men" serisi film'dir. Bu filmi ve serisini izleyenler,bu kitapta geçen konuyu çok daha iyi anlayacaklardır. Bu kitap,bu tür doğaüstü güçlere sahip olan insanları irdeliyor. Daha çok güçlerinin ne oranda olduğunu?

Publication Date: Ağu 17 2014
ISBN/EAN13: 1500859729 / 9781500859725
Page Count: 332
Binding Type: US Trade Paper
Trim Size: 6" x 9"
Language: Turkish
Color: Black and White
Related Categories: Body, Mind & Spirit / Supernatural

GİT : CreateSpace  ;  Amazon

İNGİLİZCE VERSİYON : And God Created The Power

Yazarın diğer kitapları : 
----------------------------
Senin Doğum Günün Nedir? (Türkçe)
What Is Your Birthday? (İngilizce)
Zeka Oyunlari : Gun Bulma Oyunu  (Türkçe)

Author Ertuğrul Yıldırım's books : Amazon  ;  CreateSpace

ÖNEMLİ NOT :  Kitabı temin edeceklere önemli bir bilgiler Mutlaka okuyun :  GİT
Kitapları temin edeceklere önemli bir bilgi 2
Gün Bulma Tablosu ve çalışma hakkında küçük bir açıklama
İngilizce kitapların E-kitap versiyonu Amazon Kindle'de


Yayıncı: Yazar Ertuğrul Yıldırım tarafından yayınlanmıştır; Copright 2017

12 yorum:

 1. Çok ilginç bir bakış açısı.

  YanıtlaSil
 2. Bunu yayınlamayınız lütfen ama para psikolojik güçleriniz var mı? Bu konuda karşılıklı görüş alışveriş yapmak isterim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yok öyle mistik güçlerim falan yok..😀 bu daha çok mistik yönü ağır basan bi kitap,yani mistik güçlere sahip olanların bu güçlerinin ne ve ne oranda olduğunu fantastik açıdan (mistik yönden) irdeliyo..yani biraz fantastiğe yakın bi kitap..🙂 endişelenmeye gerek yok,ben de öyle mistik güçler falan yok..😀 olsaydı zaten bu kitabı hiç yazmaz,kendime saklardım..😁 tşkr ederim..🙂

   Sil
 3. Amazon'da temin edilemiyor uyarısı var. Diğer CreateSpace'te de yok. Güncellemek lâzım sanırım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet maalsef güncellemek gerekiyor,kitap daha önce CreateSpace'da yayınlanmıştı,burada yayın iptal olunca,Amazona geçtiler,buradaki güncellemeler de biraz zor gibi,şu sıralar bunlarla uğraşacak pek vaktim olmadığı için pek dokunmuyoruz,ama bakalım ilerde belki uğraşarabilirim..tşkr ederim..🙂

   Sil

YORUM UYARISI : Yorumlara link ve telefon numarası bırakmak ve küfür,hakaret vb gibi suç unsuru olabilecek yazılar yazmak yasaktır..Tespit edilirse yayınlanmaz..