İletişim - Contact

Bu iletişim sayfasında teşekkür,şikayet,öneri ve taleplerinizi belirtebilirsiniz..
İsminiz

E-Postanız *

Mesajınız *


İLETİŞİM VİDEOSU ; Contact VideoYASAL UYARILAR:

A) Bu blog sitesindeki tüm bilgiler sadece bilgi vermek amaçlıdır.Sitedeki bilgiler doğru yada yanlış da olabilir.Doğru da olsa bu bilgiler sadece kullanıcılara bilgi vermek amacı gütmektedir.Sitedeki bu her türlü bilgiyi kullanan kişiler,bunu kendi iradeleri ile yapmış olduklarını kabul eder.Bu bilgileri kullanımdan dolayı ,bu kişilerde veya her türlü cihazlarında oluşabilecek her türlü maddi ve manevi zararlarından site sahibi sorumlu değildir..Sorumluluk tamamen bu bilgileri kendi iradesi ile kullanan kişilere aittir..

B) Sitemiz, 5651 sayılı yasaya ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun olarak hizmet vermektedir.Sitemiz"uyar ve kaldır"prensibini benimsemiştir. Site yönetimi paylaşılan içeriklerin hukuka aykırı biçimde yayınlanmamasına özen göstermekte ve dikkat etmektedir. Buna rağmen telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünüyorsanız, bize yukarıdaki iletişim kutusundan ulaşabilirsiniz. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde içeriğin kaldırılması konusunda gerekli işlemler yapılacaktır..

C) Bu blogdaki tüm içeriklerin telif hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre içeriğin yayınlandığı "Yazar Yildirim - ertugrul-yildirim.blogspot.com.tr" kişisel bloga aittir..İçerikler izin alınmadan ancak içerik altına,içeriklerin bulunduğu "http://ertugrul-yildirim.blogspot.com.tr" adres linkinin verilmesi ile yayınlanabilir..Bu işlem zorunludur..Kaynak gösterilmeden yayınlanması,kopyalanması ve herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır..Bu kurallara uymayanları mahkemeye vermeyeceğim ama onlara  "hakkımı da hiç bir şekilde helal etmeyeceğim.." Saygılarımla..Yazar Ertuğrul Yıldırım..

Yayıncı: Yazar Ertuğrul Yıldırım tarafından yayınlanmıştır; Copright 2017

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder