21 Haziran 2019 Cuma

Blog dünyasına biraz ara veriyoruz.Dükkanı şimdilik kısa/uzun bir süre kapatıyoruz.😢😭

Sorunlar hiç bir yerde bitmiyor ki.Bir yerde çıkan bir sorun başka yerlerde de çıkıyor.Sıkıntı her yerde.Ailevi sıkıntılar,sosyal sıkıntılar,çevre sıkıntıları bir de bunlar yetmiyormuş gibi devletle aranızda da inanılmaz sıkıntılar yaşıyorsunuz.."Bir insanın devletle ne sıkıntısı olabilir ki?",diye düşünebilirsiniz ama eminiz, sizler de devletle bu tür sıkıntıları bir şekilde yaşıyorsunuzdur.. Ha işte o sıkıntılardan biri ile de biz yaşıyoruz şu sıralar..

Şimdi bunun ne olduğunu şimdilik yazmayacağız çünkü daha henüz işin/sıkıntının başındayız..İlerde nasıl gelişmeler olur, tam olarak bilemiyoruz.. Devletin sağı-solu belli olmuyor ki ve yapmış olduğu saçma sapan işlemleri/bürokratik engelleri nedeniyle yarı özürlü ve ağır özürlü kardeşlerimiz ve yaşlı annemiz bile işkence yaşıyor adeta..Devletin engelli vatandaşlarına,ailelerine yaşattığı bir zulüm gibi sanki..

Neyse lafı fazla uzatmayayım, gelişmelerden olumsuz bir durum olursa zaten bloga girme imkanımız ileri ki zamanlarda olmayabilir,diye düşündük..Bu nedenle blogda kısa /uzun bir süre bulunamayabiliriz..Belki de hiç bulunamayabiliriz..Devletin tutarlı/tutarsız eylemlerine bağlı..Allah kerim işte..

O yüzden, bunu veda mektubu gibi de algılayabilirsiniz..Yorum bırakırsanız eğer bu yorumları ne zaman cevaplayabileceğimizi de pek bilemiyoruz..Bu iş ne kadar sürer,ne zaman biter,hiç belli değil..Bunlarla uğraşmak günler,haftalar/aylarımızı alabilir..Her şey olumlu sonuçlandığında tabii geri gelip olup bitenleri yine bu blogda yazacağız tabii ki..Olumsuz çıkarsa işte orası kötü olabilir..

Neyse çok konuştuk,başkalarının sıkıntıları sizleri ilgilendirmediğini biliyoruz,farkındayız,sizi de dertlerimizle başınızı ağrıttık,kusura bakmayın..Haydi  Allah'a emanet olun..Kendinize iyi bakın..Hoşça,dostça ve sağlıcakla kalın..E.Y.

Yayıncı: Yazar Ertuğrul Yıldırım tarafından yayınlanmıştır; Copright 2019

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder